Filo Takip Sistemleri

Filo Takip Nedir?

Sunduğumuz kullanışlı arayüz ve özel seçeneklerle donatılmış filo takip sistemi ve üstün gps teknolojisine sahip araç takip cihazları ile 7 gün 24 saat filonuzu kolayca izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Türkiyede Üretilen özel Gps Cihazlarımız sayesine filonuz üzerinde tam denetim sağlayabilirsiniz. Kolay kullanımlı WEb ve mobil sistemlerimizi kullanarak filonuzu kolayca izleyebilirsiniz. Nerde Olursanız olun tüm araçlarınızın rotasını ve görev tanımlarını görüntüleyebilir, online olarak iletişime geçebilirsiniz.

Sistemin Avantajları

* Filonuzu izlerken gps sistemimizle beraber hata payı olmaksızın kesin veriler üzerinden bilgi sahibi olursunuz.

* Elektronik raporlama ile günlük, aylık, yıllık verilere ulaşırsınız.

* Filo takip sistemimizi kullanmanızın avantajıyla birlikte hangi aracınızın firmadan çıkış yaptığını, taşıma nakliye işleminin ne kadar sürdüğünü, ne kadar mola verdiğini, izlediği rotayı, araç şöförünü, aracınızda arıza olup olmadığını ve bakım sürelerini kolayca takip edersiniz.

* Limanlar ve madenler gibi logistik faliyetlerinin yoğun olduğu işletmeler ve fabrikalarda giriş-çıkış raporlamalarının kontrol altında tutulması zordur.

* Ototaks Filo Takip Sistemimiz ile bu raporlamalar daha kolay hale getirilir. Rapolarınızı web üzerinden takip edebileceğiniz gibi dilerseniz pdf ve excel gibi formatlarda çıktı olarak da alabilirsiniz.

Sistemin Farklılıkları

* Kullanıcı dostu arayüze sahip yazılımlarımızla araçlarınızı kolaylıkla takip edebilir ve istediğiniz ayarları bir kaç tıklamayla halledebilirsiniz.

* Filo takip sistemi ile araçlarınız her an kontrolünüzde olur. Araçlarınızın çalışacakları bölgeleri kendiniz belirleyebilirsiniz.

* Araçlarınız ve sürücüleriz sistemde belirttiğiniz saatlere göre çalışır. Böylece hem çalışanlarınız hem de araçlarınızdan maksimum verim alırsınız.

* Araçlarınızın günlük katedecekleri yol miktarını ve rotalarını kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece yakıttan da tasarruf sağlamış oluruz.

* Herhangi bir çalıntı durumunda araçlarınızı kolaylıkla uzaktan kapatabilirsiniz.